KĖDAINIŲ AKMENUKAS, MB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
KĖDAINIŲ AKMENUKAS, MB

KĖDAINIŲ AKMENUKAS, MB

Dekoratë stone, Energjia dhe burimet natyrore, Kuriozitetesh, Mallra stone, Përpunimit të gurit +1

Sodų g. 2, Sirutiškio k., Surviliškio sen.
LT-57120, Kėdainiai, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 302921351
Kodi vat: 100007305112
Ss code siguruesi: 2191160
Ore pune
I-V 0:00-24:00
VI 0:00-24:00
VII 0:00-24:00

- KĖDAINIŲ AKMENUKAS, MB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.akmenukas.lt

Emri site: Akmenukas: Pagrindinis

lart

Rrjete sociale


KĖDAINIŲ AKMENUKAS, MB Facebook : MB Kėdainių akmenukas
218 - ()

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
ARŪNO GAVĖNAVIČIAUS ĮMONĖ, UAB
D. VAREC, UAB
RiPaminklai, individuali veikla
TECO, UAB
AKMENORIJA, IĮ
V. Jodko individuali veikla
VALSTRA, UAB
BRADA, IĮ
Č. Aimunto įmonė
AKMENS TURGUS, UAB
ALFA IR OMEGA, UAB
AKMENINĖ DOVANA, UAB
DZŪKIJOS GRANITAS, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi KĖDAINIŲ AKMENUKAS, MB Karte biznesi